BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame į pirmąjį mokesčių ir lengvatų peržiūros pristatymą

Data

2021 02 22

Įvertinimas
7
00 LENGVATOS.jpg

Finansų ministerija, atsižvelgdama į XVIII-osios Vyriausybės programos nuostatas, susijusias su teisingesne ir augti palankia mokesčių sistema, dar sausio pradžioje informavo apie buriamą mokesčių darbo grupę ir pakvietė visuomenę telktis bei pateikti konkrečius pasiūlymus dėl mokesčių lengvatų peržiūros. Sulaukėme didelio visuomenės susidomėjimo – gavome daugiau nei 200 pasiūlymų.

Kviečiame stebėti pirmąjį Mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės susitikimą rytoj, antradienį, 12:30 val., kuriame bus pristatomi iki vasario 10 d. visuomenės pateikti siūlymai bei ministerijos atliktos pirminės mokesčių lengvatų peržiūros rezultatai.

Numatomas valandos trukmės renginys bus tiesiogiai transliuojamas Finansų ministerijos Facebook paskyroje - jį galėsite stebėti čia: Mokestinių lengvatų peržiūros pirmasis pristatymas | Facebook