BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame teikti paraiškas Deramo darbo ir trišalio dialogo skatinimo fondo paramai gauti

Data

2011 10 24

Įvertinimas
0

Norvegijos finansinis mechanizmas prisideda prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos ekonominėje erdvėje (EEE) bei dvišalių santykių tarp Norvegijos ir dvylikos šalių-paramos gavėjų stiprinimo.

Visuotinio deramo darbo ir trišalio dialogo skatinimo fondo operatorius – įmonė Innovation Norway – 2011 m. spalio 20 d. paskelbė kvietimą teikti projektų paraiškas, atitinkančias šias pagrindines Fondo finansuojamas prioritetines sritis:

- Socialinio dialogo ir trišalio dialogo struktūrų ir praktikų gerinimas;

- Deramo darbo naudos supratimo didinimas.

Fondo tikslas - skatinti deramo darbo darbotvarkę ir trišalį dialogą. Pagerinus dialogą, socialiniai partneriai kiekvienoje šalyje galės geriau prisidėti prie tvaresnės ekonominės ir socialinės plėtros. Šia programa taip pat siekiama glaudesnio dvišalio bendradarbiavimo su Norvegijos partneriais.

Tinkami pareiškėjai: socialiniai partneriai, viešosios institucijos (public authorities), ir viešųjų institucijų įsteigtos organizacijos – juridiniai asmenys, įregistruoti šalyse-paramos gavėjose ir Norvegijoje, kurių veikla susijusi su deramu darbu ir/arba trišaliu bendradarbiavimu. Sąvoka “socialinis partneris“ reiškia organizacijas, atstovaujančias darbdavius arba darbuotojus. Tiek nacionalinio, tiek regioninio, tiek vietinio lygmens subjektai yra tinkami pareiškėjai.

Projektų metu partnerystė su Norvegijos socialiniais partneriais, viešosiomis institucijomis (public authorities) ir viešųjų institucijų įsteigtomis organizacijomis, kurių veikla susijusi su deramu darbu ir/arba trišaliu bendradarbiavimu, yra skatinama, tačiau nėra privaloma.

Norvegijoje įregistruoti juridiniai asmenys negali teikti paraiškų savarankiškai, tačiau gali teikti bendrus partnerystės projektus kartu su įstaigomis, įsteigtomis šalyse-paramos gavėjose.

Daugiau informacijos apie Fondą ir paraiškos formas galima rasti interneto svetainėje www.decentwork.no.

Paraiškas galima pateikti iki 2012 m. balandžio 22 d.