BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kviečiame teikti pasiūlymus dėl teritorinių muitinių reorganizavimo projekto

Data

2009 08 11

Įvertinimas
0

Vilnius, rugpjūčio 11 d. Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos parengė teritorinių muitinių reorganizavimo projektą. Jo esmė - perskirsčius žmogiškuosius išteklius mažėtų muitinės administracijos darbuotojų ir daugėtų postuose paslaugas teikiančių muitinės pareigūnų. Taip būtų didinamas muitinės darbo efektyvumas, taupomos valstybės biudžeto lėšos ir gerinamos sąlygos verslui.

Po reorganizacijos teritorinių muitinių skaičius sumažėtų nuo penkių iki trijų, tačiau išliktų visi šiuo metu veikiantys muitinės postai, o Panevėžio ir Šiaulių krovinių postams būtų suteiktas ypatingas statusas. Jiems numatoma suteikti didesnius įgaliojimus, užtikrinančius visapusišką muitinės paslaugų teikimą asmenims (teikti asmenims informaciją, išduoti muitinės taisyklėmis numatytus leidimus, atlikti muitinės formalumus, nagrinėti prašymus ir skundus).

Preliminariais skaičiavimais, sumažinus teritorinių muitinių skaičių, būtų sutaupyta 3,5 mln. litų valstybės biudžeto lėšų pirmaisiais reorganizavimo metais ir 5,1 mln. litų kiekvienais paskesniais metais, o pareigybių skaičius 2010 m. liepos 1 dieną sumažėtų 87 pareigybėmis.

Galutinį sprendimą dėl teritorinių muitinių reorganizavimo priims Finansų ministerija, atsižvelgusi į visų suinteresuotų pusių nuomones ir pasiūlymus. Jų lauktume iki š.m. rugsėjo 10 d. elektroniniu paštu [email protected], [email protected] arba faksu (8 5) 2199 343.

Teritorinių muitinių reorganizavimo projektas