BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Londone R. Šadžius akcentavo pasitikėjimo finansų rinkomis svarbą ir eurą

Data

2013 11 20

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 20 d. Vakar finansų ministras Rimantas Šadžius Londone dalyvavo 3-ajame Bankininkystės ir finansų forume bei Lietuvos ambasadoje vyksiančioje apvaliojo stalo diskusijoje su Londono sičio finansų sektoriaus atstovais.

Londono sityje organizuotame 3-ajame Bankiniame ir finansų forume, ministras verslo ir finansų sektoriaus atstovams akcentavo pasitikėjimo svarbą, ypatingai atkuriant pasitikėjimą finansiniame sektoriuje. “Turime būti pasiruošę galimiems naujiems sukrėtimams labai jautrioje finansų rinkoje, todėl bendros sistemos, bendrų taisyklių sukūrimas yra viena svarbiausių šios dienos aktualijų”, -  išskirdamas svarbiausią Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai prioritetą – Bankų sąjungą - kalbėjo Lietuvos finansų ministras.

Vėliau R. Šadžius dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadoje surengtoje apskritojo stalo diskusiją „Finansinio sektoriaus reguliavimo tobulinimas: prielaida stipresnei bendrai ES rinkai ir ekonominiam augimui“. „Pastaraisiais mėnesiais matome vilčių suteikiančius ženklus, kurie liudija apie tai, kad  Europa eina teisingu keliu į ekonomikos atsigavimą. Antrame 2013 m. ketvirtyje ES BVP išaugo 0,4 procentais. Ekonominiam stabilumui ir augimui užtikrinti būtinas stiprus ir tinkamai funkcionuojantis finansinis sektorius“, - sakė finansų ministras.

Ši diskusija - tai bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės finansų ministerijų, „theCityUK“ ir Lietuvos ambasados Londone, rezultatas, nukreiptas į vieną iš Lietuvos ES Pirmininkavimo prioritetų – kurti patikimą ir augančią Europą.

Vakar ministras taip pat davė interviu tarptautinei naujienų agentūrai Europos Sąjungos Ekonomikos ir finansų reikalų (ECOFIN) tarybos aktualijas bei Lietuvos planus įsivesti eurą.

Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Finansų ministerijos informacija