BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pasirašyta 1000-oji ES struktūrinių fondų projekto finansavimo sutartis

Data

2009 09 01

Įvertinimas
0

2009 m. rugsėjo 1 d. Pasirašyta 1000-oji sutartis, įgyvendinanti Lietuvos 2007–2013 m. ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir veiksmų programas, apimančias ekonomikos augimą, žmogiškųjų išteklių plėtrą bei sanglaudos skatinimą.

Šią sutartį vakar Lietuvos verslo paramos agentūroje pasirašė UAB "Tikslioji Sintezė". UAB "Tikslioji Sintezė" veiklos sritis – sudėtingų organinių junginių sintezė. Šiuo metu įmonė gamina daugiau nei 240 junginių, kuriuos eksportuoja visų pirma į Japoniją, šiek tiek į Pietų Korėją, Vakarų Europą, Ameriką. Įmonėje yra Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) padalinys, kuriame kuriami nauji produktai, daugiausia skirti organinei elektronikai – plokštiesiems ekranams, saulės energijos vertimui elektros energija. 

UAB "Tikslioji Sintezė" vadovas planuoja, kad įgyvendinamas projektas padės atlikti kokybišką ir plačią rinkos analizę. Projekto metu planuojama įsigyti tarptautinių ekspertų rinkos tyrimų organinės elektronikos srityje, įdarbinti eksporto rinkodaros specialistą bei parengti eksporto plėtros strateginį planą. Projekto vadovas mano, kad įgyvendinamas projektas sudarys galimybes eksporto plėtrai ir paskatins mokslinę-tiriamąją veiklą įmonėje. Tokiu būdu projektas prisidės ir prie Lietuvos aukštųjų technologijų eksporto.  

Projektas įgyvendinamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“, kurios tikslas skatinti įmones aktyviau ieškoti užsienio partnerių  ir didinti pardavimus užsienio rinkose. 

Šiuo metu iš 2007-2013 m. Lietuvai skirtos ES struktūrinės paramos lėšų jau priimta sprendimų finansuoti 1169 projektus, kuriems skirta beveik 7,3 mlrd. ES lėšų, o bendra šių projektų vertė siekia daugiau kaip 10,4 mlrd. litų.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: 219 9337
www.finmin.lt