BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Paskolų palūkanų kompensavimui skiriamos ES fondų lėšos

Data

2009 04 28

Įvertinimas
0

Vilnius, balandžio 28 d. Finansų ministerija, Ūkio ministerija ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė trišalę visuotinės dotacijos finansavimo ir administravimo sutartį, pagal kurią INVEGA Europos Sąjungos fondų lėšomis kompensuos dalį mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) paskolų palūkanų.

Šia sutartimi įgyvendinama Ekonomikos skatinimo plano priemonė - plečiamos verslo finansavimo galimybės. Palūkanų dengimas ES lėšomis palengvins MVĮ skolinimosi naštą. Palūkanų už MVĮ imamas paskolas daliniam kompensavimui skirta 104 mln. litų. Šios lėšos atiteks toms MVĮ, kurios yra gavusios INVEGA garantiją už paskolą ir nuo 2008 m. gruodžio 1 d. iki 2015 metų pabaigos mokės palūkanas.

Detalios palūkanų kompensavimo sąlygos bus nurodytos priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ apraše, kurį artimiausiu metu patvirtins Ūkio ministras. Tai bus paskelbta interneto svetainėse www.esparama.lt  ir www.invega.lt .

Daugiau informacijos apie INVEGA galite rasti www.esparama.lt/2007-2013/lt/invega.

                                                                                                         

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: 2199 376

www.finmin.lt