BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prasidėjo diskusijos dėl ES biudžeto reformos

Data

2007 12 03

Įvertinimas
0

Vilnius, gruodžio 3 d. Šiandien sostinėje prasidėjo Finansų ministerijos rengiamas diskusijų ciklas „Pertvarkykime ES biudžetą ir pakeiskime Europą“. Pirmojoje iš šešių numatomų diskusijų buvo svarstyti nauji Europos Sąjungos išorės politikos prioritetai, aptarti Europos piliečių saugumo išsiplėtusioje ES bei kiti klausimai.

Viešą diskusiją dėl Europos Sąjungos biudžeto reformos šių metų rugsėjį komunikatu „Pertvarkykime biudžetą ir pakeiskime Europą: viešoms konsultacijoms dėl 2008–2009 m. biudžeto peržiūros skirtas dokumentas“ pradėjo Europos Komisija. Komunikate minimos galimos diskusijų kryptys bei ateities iššūkiai įvairiose ES politikos srityse.

Finansų ministerija, rengsianti oficialią Lietuvos poziciją dėl Europos Sąjungos biudžeto reformos, organizuoja viešas diskusijas, kurių metu ketinama apžvelgti įvairių ES politikos sričių aktualijas, išskirti Lietuvai svarbius prioritetus ir įvertinti įvairių sričių finansavimo iš ES biudžeto poreikius po 2013 metų.

Planuojama, kad kita diskusija dėl ES biudžeto pertvarkymo, kurios tema - „Žemės ūkis: Europos praeitis ar ateitis?”, vyks 2008 m. sausio 8 d.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0187
www.finmin.lt


Komunikatas „Pertvarkykime biudžetą ir pakeiskime Europą: viešoms konsultacijoms dėl 2008–2009 m. biudžeto peržiūros skirtas dokumentas“