BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prezidentas pasirašė Fiskalinės drausmės įstatymą

Data

2007 11 16

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 16 d. Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas pasirašė Fiskalinės drausmės įstatymą. Vyriausybė jam pritarė šių metų liepos 4 d., o lapkričio 8 d. šį įstatymą priėmė Seimas.

Fiskalinės drausmės įstatymas įsigalios nuo 2008 m. sausio 1 d. ir bus taikomas sudarant 2009-ųjų bei vėlesnių metų valstybės biudžetą. Įstatymas taip pat numato, kad 2008 m. valdžios sektoriaus deficitas negali būti didesnis kaip 0,5 proc. bendrojo vidaus produkto.

Fiskalinės drausmės įstatymas vertinamas kaip efektyvi priemonė ilgalaikiam valdžios sektoriaus finansų tvarumui ir stabiliai ūkio plėtrai išlaikyti. Juo nustatoma, kad ekonominio augimo laikotarpiu būtų siekiama subalansuoto arba perteklinio biudžeto tam, kad, esant lėtesniam ekonomikos augimui būtų išlaikytas viešųjų finansų stabilumas.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0187
www.finmin.lt