BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


R. Šadžius: „Turime generuoti idėjas, galinčias peržengti valstybių sienas“

Data

2013 11 25

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 25d.  Finansų ministras Rimantas Šadžius pasisako už glaudesnį regioninį bendradarbiavimą Europos Sąjungoje. „Gebėjimas regioniniu mastu kurti idėjas ir jas realizuoti, kuria pridėtinę vertę ne tik konkrečiai šaliai, regionui, bet ir visai Europos Sąjungai“,- šiandien Seime vykusiame ES Aplinkos apsaugos komitetų ir valstybės valdymo ir savivaldybių komitetų pirmininkų susitikime sakė finansų ministras.

Makroregioninių strategijų plėtrai ir perspektyvoms skirtame renginyje, Rimantas Šadžius teigė, kad Baltijos jūros regiono šalys gali būti neblogas pavyzdys kitiems ES regionams. Ne vienerius metus vykstantis šio regiono valstybių bendradarbiavimas jau duoda konkrečių rezultatų. Prieš dvi savaites vykusio metinio Baltijos jūros regiono šalių forumo metu veikė projektų kaimelis, kuriame pristatyta apie 40 regioninių bendradarbiavimo projektų, supažindinta su projektų finansavimo galimybėmis.

Pasak Lietuvos finansų ministro, labai svarbu, kad ES lėšomis įgyvendinami projektai būtų ne tik pinigų įsisavinimo pavyzdžiai, bet taip pat kurtų pridėtinę vertę.

 

Rosvaldas Gorbačiovas
finansų ministro patarėjas
(8 5) 2390 008; 8 616 94846
[email protected]
[email protected]