BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Reorganizuojamas Lietuvos statistikos departamentas

Data

2011 06 22

Įvertinimas
0

Vilnius, birželio 22 d. Nuo šių metų liepos 1 d. bus reorganizuotas Lietuvos statistikos departamentas. Lietuvos statistikos departamentas ir jam pavaldžios teritorines statistikos įstaigos jungiamos į vieną įstaigą su struktūriniais padaliniais bei mažinamas pareigybių skaičius.

Prie Lietuvos statistikos departamento bus prijungtos Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus statistikos valdybos. Taip pat įvertinus vykdomų funkcijų apimtis, Lietuvos statistikos departamente nuo liepos 1 d. mažinamas pareigybių skaičius nuo 591 iki 581.

Optimizuojant Lietuvos statistikos departamento administracijos struktūrą, bus užtikrintas efektyvesnis žmogiškųjų išteklių naudojimas bei geresnis Lietuvos statistikos departamento valdymas.

Lietuvos statistikos departamentas kasmet vykdo apie 250 įvairių statistikos tyrimų ir parengia apie 8 mln. statistinių rodiklių reikšmių. Lietuvos statistikos departamentas teikia reikalingą statistinę informaciją valstybės ir savivaldybių institucijoms ir įstaigoms, mokslo įstaigoms, Europos bendrijų statistikos tarnybai (EUROSTAT) ir kitoms tarptautinėms organizacijoms pagal tarptautinius susitarimus. Be to, Lietuvos statistikos departamentas, kaip Europos statistikos sistemos partneris, dalyvauja įgyvendinant ir rengiant Bendrijos statistikos programas ir Europos Sąjungos teisės aktus, susijusius su statistikos sistemos sričių tobulinimu ir plėtra

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0222
www.finmin.lt