BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šiandien prasidėjo tarptautinė ES struktūrinės paramos vertinimo konferencija

Data

2009 03 26

Įvertinimas
0

Vilnius, kovo 26 d. Šiandien prasidėjo Finansų ministerijos organizuojama tarptautinė konferencija „ES struktūrinės paramos vertinimas: siekiant kokybės ir rezultatų naudojimo“.

Konferencijos metu daugiausia dėmesio yra skiriama trijų pagrindinių temų analizei: vertinimų kokybės ir naudos stiprinimui, ES struktūrinės paramos vertinimo rezultatų naudojimo skatinimui bei vertinimo naudojimo viešojo administravimo sistemoje skatinimui.

Konferencija organizuojama siekiant pasidalinti informacija, patirtimi ir apsvarstyti būdus, kurie padeda užtikrinti aukštą ES struktūrinės paramos programų vertinimo kokybę ir skatina sistemingą vertinimo rezultatų naudojimą tobulinant viešąją politiką ir ES finansuojamas programas.

Konferencijoje pranešimus minėtomis temomis skaitys Europos Komisijos, Lietuvos ir kitų ES šalių valstybinių institucijų atstovai, autoritetingi Lietuvos ir užsienio vertinimo ekspertai. Be to, jos metu bus sudarytos sąlygos neformalioms diskusijoms bei kontaktų užmezgimui.

Tikimasi, kad jau tradicija tampanti konferencija prisidės prie efektyvesnio ES finansuojamų programų įgyvendinimo Lietuvoje, o taip pat platesnio vertinimo naudojimo viešojoje politikoje. Panašios Finansų ministerijos organizuojamos konferencijos ES finansuojamų programų vertinimo klausimais buvo surengtos 2005 metais ir 2007 metais.  

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: 219 4449
www.finmin.lt