BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Siekiančius tapti subsidijų programos tarpine institucija kviečiama teikti paraiškas

Data

2007 01 10

Įvertinimas
0

Finansų ministerija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia teikti paraiškas pareiškėjus, siekiančius tapti Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų subsidijų programos „Regioninės ir vietinės valdžios administracinių gebėjimų stiprinimas“ tarpine institucija.

Ši programa skirta teikti paramą galutinių paramos gavėjų parengtiems regioninės ir vietinės valdžios ir jos įsteigtų institucijų administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimų stiprinimo paprojekčiams finansuoti ir kompensuoti tarpinės institucijos išlaidas, patirtas administruojant šią subsidijų programą. Subsidijų programai skiriama 3,15 mln. eurų (apie 10,88 mln. litų) iš EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų ir 0,5559 mln. eurų (1,92 mln. litų) Lietuvos bendrojo finansavimo lėšų. Tinkamos finansuoti tarpinės institucijos išlaidos gali sudaryti 4-10 proc. visų subsidijų programai skiriamų lėšų, t.y. 148 236–370 590 eurų.

Paraiškas pagal šį kvietimą gali teikti Gairėse pareiškėjams, siekiantiems tapti subsidijų programos „Regioninės ir vietinės valdžios administracinių gebėjimų stiprinimas“ tarpine institucija nurodyti juridiniai asmenys.

Kvietimo teikti paraiškas dokumentai – Gairės pareiškėjams, paraiškos forma, paraiškos formos pildymo vadovas ir kiti dokumentai – skelbiami Finansų ministerijos ir CPVA interneto svetainėse ( www.finmin.lt arba www.eeagrants.lt ir www.cpva.lt ).

Paraiškos bus priimamos iki šių metų kovo 15 d. 16 val.

Pareiškėjas turi teisę pateikti tik vieną paraišką. Paraiškos priimamos CPVA adresu S. Konarskio g. 13, LT–03109 Vilnius, Gairėse pareiškėjams nustatyta tvarka. Telefonai pasiteiravimui: (8–5) 251 43 89; (8–5) 263 97 53.