BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sudarykite savo 2010-ųjų valstybės biudžetą

Data

2009 11 03

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 3 d. Finansų ministerija siūlo Jums galimybę sudaryti savo valstybės 2010 metų biudžetą. DELFI naujienų portale patalpintas Seimui pateikto valstybės biudžeto išlaidų planas pagal sritis, kuriame skaitytojai gali keisti pasirinktų sričių finansavimą iš valstybės biudžeto lėšų.

Užduoties tikslas - ne tik pamėginti sudaryti savo valstybės kitų metų biudžeto išlaidų planą, bet ir siekti, kad biudžeto deficitas (tai yra skirtumas tarp pajamų ir išlaidų) - o tuo pačiu ir valstybės skolinimosi poreikis - būtų kuo mažesnis. Tad kartu pateikiama ir apklausa dėl mokesčių.

Po trijų savaičių apibendrinus duomenis bus sudarytas ir paskelbtas DELFI skaitytojų siūlomas valstybės biudžeto projektas. Jį bus galima palyginti su Vyriausybės biudžeto projektu, kurį rasite pagal šią nuorodą.

Sudarykite savo 2010 m. valstybės biudžetą