BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sumažinti ministrų reprezentaciniai fondai ir atsisakyta vienkartinių išmokų valstybės tarnautojams

Data

2008 12 15

Įvertinimas
0

Vilnius, gruodžio 15 d. Vyriausybė, įgyvendindama Vyriausybės programoje numatytas krizės įveikimo plano nuostatas dėl taupymo ir efektyvaus mokesčių mokėtojų lėšų panaudojimo, nutarė sumažinti Ministro Pirmininko ir ministrų reprezentacinius fondus. Vyriausybė taip pat priėmė protokolinį sprendimą, kuriuo rekomenduoja valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms bei valstybės valdomoms įmonėms šiais metais atsisakyti vienkartinių piniginių išmokų.

Ministro Pirmininko ir ministrų reprezentaciniai fondai, skirti atstovavimo šalyje ir užsienyje išlaidoms finansuoti, sumažinti iki 1 vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio (VMDU), t.y. iki 2320 litų. Iki šiol ministrų reprezentaciniai fondai siekė iki 4 VMDU. Pritarta nuostatai aiškiai atskirti reprezentacines lėšas nuo darbo užmokesčio. Tokią tvarką parengs Teisingumo ir Finansų ministerijos.  

Vyriausybė taip pat priėmė protokolinį sprendimą, kad 2008 metais vienkartinės piniginės išmokos valstybės tarnautojams iš valstybės ar savivaldybių institucijos ar įstaigos sutaupytų darbo užmokesčio lėšų nebūtų mokamos. Tokia pat nuostata vadovautis rekomenduojama ir valstybės valdomoms įmonėms.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 219 9376
ww.finmin.lt