BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Suteikiama daugiau galimybių kolektyvinėms investicijoms

Data

2007 08 08

Įvertinimas
0

Vilnius, rugpjūčio 8 d. Šiandien Vyriausybė savo posėdyje pritarė Kolektyvinio investavimo subjektų (KIS) įstatymo pakeitimams, kuriais Lietuvos investuotojams sudaromos platesnės galimybės investuoti.

Įstatymo pakeitimus priėmus Seime, Lietuvoje atsiras galimybė steigti teisės aktais prižiūrimus dar penkių rūšių specialiuosius kolektyvinius investavimo subjektus (investicinius fondus, investicines kintamojo kapitalo bendroves, uždaro tipo investicines bendroves, uždaro tipo investicinius fondus). Šie KIS lėšas investuoti galėtų ne tik į vertybinius popierius, bet ir į kitas investavimo priemones: nekilnojamąjį turtą, į bendrovių, kurių vertybiniais popieriais neprekiauja biržos, vertybinius popierius ar į šias priemones investuojančius kolektyvinius investavimo subjektus.

Ne mažiau svarbu, kad šios įstatymo pataisos užtikrins patikimą į tokius KIS investuojančių asmenų interesų apsaugos lygį, optimalias KIS bei juos valdančių įmonių veiklos ir investavimo sąlygas.   

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: 239 9257