BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


TVF ekspertai pateiks pasiūlymus dėl mokesčių administravimo

Data

2009 08 26

Įvertinimas
0

Vilnius, rugpjūčio 26 d. Šiandien finansų ministrė Ingrida Šimonytė susitiko su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) techninės pagalbos misijos atstovais, kurių paprašyta pateikti ekspertinius pasiūlymus dėl efektyvesnio mokesčių administravimo.

Siekiant sumažinti šešėlinės ekonomikos daromą neigiamą įtaką biudžeto pajamoms ir  pagerinti mokesčių surinkimą, Lietuva galės pasinaudoti TVF ekspertų vertinimais ir įžvalgomis. Planuojama, kad TVF ekspertai įvertins dabartinę mokesčių administravimo padėtį, pateiks pasiūlymų, kaip tobulinti šią sritį ekonomikos nuosmukio laikotarpiu, kokių priemonių imtis, siekiant pagerinti sąlygas mokesčių mokėtojams, turintiems laikinų sunkumų dėl mokesčių sumokėjimo.

Lietuva, kaip TVF narė, pati kreipėsi į fondą dėl techninės pagalbos misijos. TVF misija truks pora savaičių, patyrę ekspertai dirbs tiesiogiai su mokesčių administratoriumi – Valstybine mokesčių inspekcija ir iš dalies su SODRA. Jų pasiūlymai dėl mokesčių surinkimo gerinimo turėtų būti parengti pirmoje rugsėjo pusėje.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. 8(5) 219 9376
www.finmin.lt