BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


www.finmin.lt – IVPK įvertinimas

Data

2007 11 06

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 6 d. Labiausiai bendruosius reikalavimus valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms tarp ministerijų atitinka Finansų ministerijos tinklalapis www.finmin.lt.

Šis faktas paaiškėjo po kasmetinio tyrimo, kurį Informacinės visuomenės plėtros komiteto (IVPK) užsakymu šių metų gegužės-birželio mėnesiais atliko VšĮ „Visuomenės plėtros centras“. Kaip valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainės atitinka Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintus bendruosius reikalavimus tikrinta pagal keturis kriterijus (atitikimas bendrosioms nuostatoms, struktūros, informacijos ir administravimo reikalavimams).

Tyrimo metu buvo iš viso įvertinta beveik 950 valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų. Finansų ministerijos tinklalapis www.finmin.lt bendruosius reikalavimus atitiko 91,8 proc.

Išsamesnę informaciją rasite pagal nuorodą.