BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ataskaitos formos Nr.3-sav. paruošimas ir perdavimo kompiuteriu tvarka

Nuo 2020 metų I-ojo ketvirčio forma Nr. 3-sav „Skolinių įsipareigojimų ataskaita“, patvirtinta LR Finansų ministro 2011 m. lapkričio 11  d. įsakymu Nr. 1K-361 "Dėl savivaldybės biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinio ir skolinių įsipareigojimų ataskaitos teikimo Finansų ministerijai taisyklių ir ataskaitų formų patvirtinimo", keičiama į priedą Nr. 10, kuris patvirtintas 2020 m. sausio 22 dienos Lietuvos Respublikos finansų ministro įsakymu Nr. 1K-8 „Dėl Finansų ministro 2013 m. gruodžio 31 d. įsakymo Nr. 1K-417 „Dėl valdžios sektoriaus subjektų apskaitos duomenų teikimo Finansų ministerijai ir skelbimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ punktu Nr. 2.

 

Detalesnės informacijos ieškoti šioje nuorodoje: http://finmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/apskaita-ir-atskaitomybe/viesojo-sektoriaus-subjektu-apskaita-ir-atskaitomybe/viesojo-sektoriaus-apskaitos-ir-ataskaitu-konsolidavimo-informacine-sistema-vsakis/es-tarybos-direktyvos-nr-2011-85-es-ir-moketinu-sumu-9-priedas-bei-skoliniu-isipareigojimu-10-priedas-informacija

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-25