BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ataskaitinės formos dėl Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės finansinės paramos lėšų bei bendrojo finansavimo lėšų panaudojimo paruošimas ir perdavimo kompiuteriu tvarka

Išsaugokite šią rinkmeną savo kompiuteryje Internet Explorer paspaudę dešinį pelės klavišą pasirinkite „save target as...“ arba Netscape paspaudę dešinį pelės klavišą pasirinkite „save link as...“. 

Rinkmenoje (faile) ESSTATx pateikta ataskaitinė forma dėl Europos Sąjungos ir kitos tarptautinės finansinės paramos lėšų bei bendrojo finansavimo lėšų panaudojimo. Formoje reikia pildyti tik stulpelį "Vykdymas". 

Užpildytą ir pasirašytą ataskaitą PDF formatu ir Excel formato ataskaitą perduokite į Finansų ministeriją elektroniniu paštu adresu: saviv@finmin.lt ir finmin@finmin.lt. 

Paštu popierinių ataskaitų siųsti nereikia. 

Prie elektroninio laiško prijungiamų rinkmenų  (Excel) pavadinimus prašome sudaryti taip:
Rinkmenoje ESSTATx pakeiskite x Jūsų savivaldybės kodu (pvz., jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 28, tai Jūs siųskite failą: ESSTAT28. Jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 6, tai Jūs siųskite failą  ESSTAT6. 

Finansų ministerijos finansų politikos departamentui pateikite formą naudodamiesi tik šiuo maketu. 

Jeigu elektroniniu paštu reikėtų pakartotinai siųsti informaciją, tai elektroninio laiško dalyje būtinai įrašykite atitinkamą pastabą.

Elektroninio laiško dalyje būtinai nurodykite savivaldybės pavadinimą bei formos pildžiusio asmens vardą, pavardę ir telefono numerį. 

Pastaba dėl lentelių (Excel) užpildymo. Jūs galite įrašyti informaciją tik tam tikruose langeliuose (cells). Dalis lentelės langelių yra užblokuota. Bandydami įrašyti informaciją į tokį langelį, gausite toliau parodytą pranešimą.

Norėdami panaikinti pranešimą, spauskite klavišą „Enter“ (arba „Ok“, panaudodami pelę) ir toliau tęskite darbą.

Informacijos paruošimo ir perdavimo klausimais teirautis telefonu 8 5 2390066.

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-25