BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Savivaldybių patvirtintų biudžetų formos

Formos pateiktos MS EXCEL formate.

Išsaugokite rinkmenas:

savo kompiuteryje. Interneto naršyklėje paspaudę dešinį peles klavišą pasirinkite "save target as….", arba "Išsaugoti kaip ..."

Rinkmenoje (faile) pajamF.xls pateikta forma SB-1-pajamos
Rinkmenoje (faile) suvP.xls  pateikta forma SB-2-suvestinė.
Rinkmenoje (faile) islXnB.xls pateikta forma SB-3-išlaidos.

Užpildytas formas perduokite į Finansų ministeriją elektroninio pašto adresu arturas.kriuka@finmin.lt
Prie elektroninio laiško prijungiamų rinkmenų (Excel) pavadinimus prašome sudaryti taip:

  1. Rinkmenose pajamF, suvP, pakeiskite P Jūsų savivaldybės kodu (pvz., jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 28, tai Jūs siųskite failus: pajam28, suv28);
  2. Rinkmenoje islXnB pakeiskite X Jūsų savivaldybės kodu, B - siunčiamos išlaidų lenteles eilės numeriu

(pvz., Jūsų savivaldybės kodas yra 20 ir Jūs turite 35 išlaidų lenteles, tai Jūsų siunčiamo 1 išlaidų failo vardas turi būti isl20n1, 2 failo - isl20n2 ir t.t., 35 failo - isl20n35).

Jeigu elektroniniu paštu reikėtų pakartotinai siųsti informaciją, tai elektroninio laiško dalyje būtinai įrašykite atitinkamą pastabą.
Elektroninio laiško dalyje būtinai nurodykite savivaldybės pavadinimą bei formas pildžiusio asmens vardą, pavardę ir telefono numerį.

Pastaba dėl lentelių (Excel) užpildymo. Jūs galite įrašyti informaciją tik tam tikruose langeliuose (cells). Dalis lentelės langelių yra užblokuota. Bandydami įrašyti informaciją į tokį langelį, gausite toliau parodytą pranešimą. Norėdami panaikinti pranešimą, spauskite klavišą "Enter" (arba "Ok", panaudodami pelę) ir toliau tęskite darbą.

Elektroniniu paštu siunčiama galutinė informacija turi visiškai sutapti su informacija, kurią patvirtintą parašais, pateiksite Finansų ministerijai (ministerijai pateikiamos formos SB-1-pajamos ir SB-2-suvestinė). Finansų ministerijai galite teikti informaciją ir elektroniniu būdu (pasirašius elektroniniu parašu) elektroninio pašto adresu finmin@finmin.lt (iki 20MB) arba per E.Pristatymo informacinę sistemą (https://epristatymas.post.lt/).

Informacijos paruošimo ir perdavimo klausimais teirautis A. Kriūkos tel.2390054.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-25