BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2015 metai

2015-07-16. Paaiškinimas dėl darbo VBAMS ir Stebėsenos informacinėse sistemose (SIS), atsižvelgiant į reikalavimą - 2016 m. valstybės biudžeto projektą ruošti tūkstančiais eurų.

Biudžeto departamentas informuoja, kad ruošiant 2016 m. valstybės biudžeto projektą tūkstančiais eurų turi būti laikomasi žemiau nurodytų reikalavimų:

Pagal asignavimų valdytojams tūkstančiais eurų pateiktas maksimalių limitų sumas valstybės biudžeto programų sumos pagal detalų finansavimo šaltinį, detalią funkcinę klasifikaciją ir išlaidų ekonominės klasifikacijos grupes taip pat turi būti nurodomos tūkstančiais eurų.
Valstybės biudžeto programų priemonių sumos, jei yra poreikis, gali būti nurodomos tūkstančiais eurų su vienu ženklu po kablelio.
BF-1 formoje sumos ekonominės klasifikacijos grupėje, jei yra poreikis, gali būti nurodomos tūkstančiais eurų su vienu ženklu po kablelio.

SIS jau yra įdiegtas pakeitimas, kad iš Derybų etapo į Maksimalių limitų etapą perkeltos sumos būtų atvaizduojamos tūkstančiais su trimis ženklais po kablelio. Trys ženklai po kablelio palikti dėl to, kad naudotojai matytų iš Derybų etapo perkeltas priemonių sumas ir galėtų koreguoti iki sveiko ,,šimto", pvz., 1,123 tūkst. eurų pakeisti į 1,100 tūkst. eurų (tiek SVP, tiek TVP dokumentuose). Projekto etape priemonių sumas bus galima tikslinti tik su vienu ženklu po kablelio.

VBAMS pakeitimus planuojame įdiegti liepos 20-22 dienomis. VBAMS tikrins iš SIS gautas sumas pagal aukščiau pateiktus reikalavimus. Jeigu iš SIS gautos sumos neatitiks nurodytų reikalavimų, VBAMSe toks biudžeto projektas bus laikomas klaidingu. Tokiu atveju SIS naudotojai turės atšaukti Maksimalių limitų etapą, pašalinti klaidas ir iš naujo pateikti sumas į VBAMS.

Artimiausiu metu bus patikslintos strateginio planavimo formos ir biudžeto projekto skaičiavimo lentelės.

 

2015-04-22. Dėl trumpalaikio SIS neveikimo

Informuojame, kad šiandien (2015-04-22) nuo 16 val. bus atliekami SIS techniniai darbai, todėl sistema laikinai neveiks. Rytoj bus užtikrintas įprastinis sistemos veikimas.

 

2015-01-07. SIS ,,Tvirtinimo" etapas

Prieš pradedant SVP ,,Tvirtinimo" etapą, būtina sutvarkyti ankstesnį - ,,Projekto" etapą (asignavimai, kaip pirminiame biudžeto įstatymo projekte - „Pateikta Seimui“). ,,Tvirtinimo" etapo (pagal Seimo priimtą Valstybės biudžeto įstatymą - ,,Patvirtinta Seimo") eiga:

2015-01-07 del SVP Tvirtinimo etapo.pdf

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-02