BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Duomenų apsikeitimo priemonės

Pateikiame suarchyvuotą duomenų apsikeitimo programą FVAIS.exe 15.09.17 ir duomenų apsikeitimo programos paruošimo aprašymą.

Šią programą gali naudoti tos įstaigos, kurios  įtrauktos į Saugiojo valstybinio duomenų perdavimo tinklo naudotojų sąrašą. Plačiau apie Saugiojo valstybinio duomenų perdavimo tinklo naudotojų sąrašą prašau skaityti Administravimo dalyje "Dėl įstaigų išorinio IP adreso".

Įstaigų , kurios nėra įtrauktos į Saugiojo valstybinio duomenų perdavimo tinklo naudotojų sąrašą,  naudotojai eksportuotas bylas pasiima ir bylas, skirtas importuoti į bazę, patalpina tam skirtuose kataloguose pagal pridėtus aprašus:

(PDF byla, 523 kB)  aprašas skirtas įstaigoms, kurių naudotojai dirba  VBAMS  ir VBAMS Viešojo sektoriaus finansinės apskaitos bendrajame posistemyje (FVAIS)

(PDF byla, 512 kB) aprašas skirtas įstaigoms, kurių naudotojai dirba  tik VBAMS Viešojo sektoriaus finansinės apskaitos bendrajame posistemyje (FVAIS)

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-22