BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Jei nepavyksta prisijungti

VBAMS naudotojai, kurių prisijungimo prie VBAMS duomenų bazės kodus tvarko Finansų ministerijos VBAMS skyriaus darbuotojai, dėl prisijungimo prie VBAMS siunčia užklausą elektroniniu paštu vbamis@finmin.lt.

Visi kiti VBAMS naudotojai šiuo klausimu turi kreiptis į asignavimų valdytojo, kuriam pavaldi biudžetinė įstaiga, VBAMS naudotojų administratorių. 

Laiške reikia nurodyti:

  • Tikslų įstaigos pavadinimą.
  • Naudotojo vardą, pavardę.
  • Trumpai aprašyti klausimą ir/arba sistemos pranešimą apie klaidą arba pridėti pranešimo ekrano kopiją („Printscreen“).
  • Terminalinio serverio naudotojo vardą. Terminalinio serverio naudotojo vardas matomas jungiantis per "Remote Desktop Connection" nuorodą lange 'Windows" sauga, pvz.

  • Dėl prisijungimo prie VBAMS duomenų bazės gali kreiptis tik tie asmenys, kurių vardas ir pavardė nurodyti prie atitinkamo prisijungimo kodo galiojančioje VBAMS naudotojų identifikavimo kortelėje.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-25