BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Programos tikslas – sudaryti papildomas prielaidas ir sąlygas, mažinančias šešėlinės ekonomikos mastą, užtikrinti sąžiningą konkurenciją, papildomą valstybės funkcijų finansavimą, kokybiškų viešųjų paslaugų teikimą, asmenų socialines garantijas.

Programos nauda – sudarytos papildomos prielaidos ir sąlygos mažinti šešėlinės ekonomikos mastą; įdiegtos administracinės priemonės savanoriško atsiskleidimo ir mokesčių mokėjimo skatinimo srityje; duomenų analitiniai ištekliai naudojami ne fragmentiškai, bet nacionaliniu mastu; sudarytos papildomos prielaidos ir sąlygos geresniam mokestinių rizikų valdymui, taiklesniam mokesčių administravimui, atitinkamai užtikrinant sąžiningą konkurenciją, papildomą valstybės funkcijų finansavimą, kokybiškų viešųjų paslaugų teikimą, asmenų socialines garantijas.

Programos struktūra – programa sudaryta iš trijų atskirų projektų:
1. Paskatų šešėliui sumažėti sukūrimas;
2. Duomenų analizės ir kompetencijų centro veiklos nacionaliniu lygmeniu modelio parinkimas;
3. Duomenų analitikos potencialo padidinimas ir rizikingų subjektų profiliavimo optimizavimas.

Programos įgyvendinimo laikotarpis – 2018 m. I ketv. – 2026 m. II ketv.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-25