BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


5-oji tarptautinė finansų rinkų konferencija

           

5-oji tarptautinė finansų rinkų konferencija
Kaip finansuoti realiojo ekonomikos sektoriaus plėtrą: dabartis ir tendencijos

2017 gegužės 18 d., 09:00–16:00

Pirklių klubas, Gedimino pr. 35, Vilnius

Kasmetinė Tarptautinė finansų rinkų konferencija, kurią rengia Lietuvos finansų rinkų institutas ir Lietuvos Respublikos finansų ministerija, yra išskirtinis tarptautinis renginys finansų rinkų tema Lietuvoje. Čia politikos formuotojai, akademikai ir verslo praktikai keičiasi nuomonėmis ir dalijasi naujausiomis įžvalgomis aktualiais finansų rinkų klausimais. Šiais metais vyks diskusijos apie dinamišką finansų rinkų aplinką, finansų technologijų (FinTech) sektoriaus plėtrą ir investicinių bei pensijų fondų svarbą realiosios ekonomikos augimui.

Šiemet laukiame aukščiausio lygio atstovų iš finansų rinkų politiką formuojančių institucijų, akademinio pasaulio ir pirmaujančių įvairių pasaulio finansų centrų bendrovių, kurie pasidalys savo požiūriu ir patirtimi. Esame tikri, kad konferencija suteiks vertingų įžvalgų ir unikalių bendravimo galimybių, tad laukiame Jūsų šiame renginyje!

Renginio programą ir informaciją apie registraciją rasite Lietuvos finansų rinkų instituto svetainėje.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-25