BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Mokesčių ir socialinės sistemos tobulinimas

Siekdama mažinti skurdą, svariai prisidėti prie šeimų, auginančių vaikus, gerovės, taip pat skatinti verslumą, pritraukti daugiau investicijų, skurti naujų darbo vietų ir užtikrinti mokesčių sistemos paprastumą bei teisingumą,17-oji Vyriausybė siūlo šiuos tikslus atliepiančius mokestinius patobulinimus.  

Tad kviečiame būti šeimininkais savo valstybėje – susipažinkite su pasiūlymais ir iki liepos 1 d. el. paštu [email protected] arba [email protected] išreikškite savo nuomonę, pateikite idėjas, konkrečius pasiūlymus, kokiais būdais visi kartu galėtume kurti produktyvią šalies ekonomiką.

Visi jie bus apsvarstyti, įvertintos įgyvendinimo galimybės, o apibendrintą informaciją apie juos taip pat rasite Finansų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų interneto svetainėse.

Mokesčių ir socialinės sistemos tobulinimas (pristatymas)

Mokesčių ir socialinės sistemos tobulinimas (konsultacinis dokumentas)

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-25