BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Aktuali informacija

  • 2020 m. birželio 23 d. suinteresuotoms institucijoms pateiktas derinimui Lietuvos Respublikos nepriklausomo turto ir verslo vertinimo įstatymo projektas ir lydimieji įstatymų projektai. Terminas pastabų teikimui – 2020 m. rugpjūčio 1 d. Įstatymų projektai skelbiami Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos teisės aktų informacinėje sistemoje (TAIS Nr. 20-9539).

  • Finansų ministerija, atsižvelgdama į 2019 m vasario – balandžio mėn. atliktos turto ir verslo vertinimo sistemos teisinio reguliavimo stebėsenos rezultatus ir 2019 m. gegužės mėn. vykusios viešosios konsultacijos metu aptartus klausimus, priėmė sprendimą atlikti esminius, visas problemas kompleksiškai sprendžiančius Turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymo pakeitimus.

    Finansų ministerija 2019 m spalio mėn. 25 d. organizavo susitikimą, kurio metu pristatė ir aptarė turto vertinimo teisinio reglamentavimo pakeitimus. Susitikime dalyvavo turto ir verslo vertintojų asociacijų atstovai, valstybės kontrolė bei kitų suinteresuotų valstybinių institucijų atstovai.

 

 

  • 2019 m.  gegužės 9 d. Finansų ministerijoje vyko viešoji konsultacija dėl turto ar verslo vertinimo ataskaitų kokybės užtikrinimo bei turto ir verslo vertintojų veiklos tobulinimo. Viešosios konsultacijos metu buvo siekiama surinkti ir išnagrinėti visuomenės tikslinių grupių pasiūlymus bei nuomones.

           Viešųjų konsultacijų ataskaita

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-07