BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Valstybės ir savivaldybių turto valdymas

Valstybės nekilnojamasis turtas gali būti atnaujinamas, kai jis nebeatitinka valstybės įmonių, įstaigų ar organizacijų poreikių įgyvendinant valstybės funkcijas.

Šis turtas gali būti atnaujinamas jį rekonstruojant arba įsigyjant (perkant, statant ir pan.) naują nekilnojamąjį turtą. Antrasis variantas pasirenkamas tada, kai turimą turtą rekonstruoti netikslinga.

Valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymas ir kiti poįstatyminiai teisės aktai.

Valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo politiką formuoja ir įgyvendina Finansų ministerija, o konkretaus turto atnaujinimo organizavimas ir koordinavimas patikėtas ministerijai pavaldžiai VĮ Turto bankui (valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo organizatoriui).

Detalesnė informacija teikiama:

  • Finansų ministerijos Valstybės turto valdymo politikos skyriuje, tel. (8 5) 239 0183
  • VĮ Turto banko Nekilnojamojo turto departamente, tel. (8 5) 268 4927