BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kvietimas teikti pasiūlymus dėl valstybės remiamų paskolų studentams 2022 metams

Lietuvos Respublikos finansų ministerija kviečia Jūsų kredito įstaigą pateikti pasiūlymą dėl valstybės remiamų paskolų studentams teikimo 2022 metams.

Vadovaudamasi Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų suteikimo, administravimo ir grąžinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimu Nr. 480 „Dėl Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų studentams suteikimo, administravimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, nuostatomis, Lietuvos Respublikos finansų ministro 2009 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. 1K-186 „Dėl kredito įstaigų, teiksiančių valstybės remiamas paskolas studentams, atrankos komisijos sudarymo ir kredito įstaigų, teiksiančių valstybės remiamas paskolas studentams, atrinkimo taisyklių patvirtinimo“ sudaryta Komisija patvirtino:

1. Reikalavimus kredito įstaigoms, teiksiančioms valstybės remiamas paskolas;

2. Kredito įstaigų teiktino pasiūlymo dėl valstybės remiamų paskolų studentams teikimo 2022 metais formą;

3. Valstybės remiamų paskolų teikimo sąlygas;

4. Kredito įstaigų teikiamų pasiūlymų dėl valstybės remiamų paskolų studentams teikimo vertinimo kriterijus.

Kviečiame Jus dalyvauti kredito įstaigų atrankoje ir pateikti užpildytą formą ir kitus reikalingus dokumentus iki 2022 m. sausio 24 d. 12 val. Šiuos dokumentus galite pateikti ir siųsdami elektroniniu paštu aldas.beginskas@finmin.lt.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į Valstybės iždo departamento Skolinimosi ir pinigų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Aldą Beginską (tel. (8 5) 239 0131, el. paštas aldas.beginskas@finmin.lt).

Kvietimas

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-18