BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Veiklos efektyvumo tobulinimas

Finansų ministerija vadovaudamasi teisės aktais koordinuoja šias veiklos efektyvumo tobulinimo, įrodymais grįsto valdymo priemones/įrankius:

  • Vadovaujantis Strateginio planavimo metodikos 72 punktu Finansų ministerija koordinuoja programų vertinimą, kurio tikslas teikti įrodymus dėl programų tęstinumo, tikslingumo, tobulinimo. Daugiau žiūrėti skyrelyje „Programų vertinimas“.
  • Taip pat Strateginio planavimo metodikos 57 punkte numatyta, kad Finansų ministerija gali nustatyti veiklos efektyvumo vertinimo kriterijus, pagal kuriuos surinkta informacija leidžia palyginti atskirų institucijų veiklos sąnaudas ir veiklos efektyvumą. Informacija apie šiuos vertinimo kriterijus teikiama į Stebėsenos informacinę sistemą. Daugiau žiūrėti skyrelyje „Bendrųjų funkcijų efektyvumas“.
  • Vadovaujantis LRV 2003 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 276 „Dėl Numatomo teisinio reguliavimo poveikio vertinimo metodikos patvirtinimo“ 32.1 punktu Finansų ministerija konsultuoja dėl poveikio valstybės finansams, sąnaudų ir naudos analizės metodų taikymo. Daugiau žiūrėti skyrelyje „Socialinių sąnaudų-naudos analizė“.