BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ateities ekonomikos DNR: inovacijos sveikatos apsaugos srityje ir geresnis susisiekimas oro transportu

2020-09-21

Rugsėjo 18 d. vykusiame Ateities ekonomikos DNR Investicijų komiteto posėdyje aptartos dar 7 vertinimui pateiktos koncepcijos: nuo šalies pasiekiamumo oro transportu gerinimo, vystant esamas ir plečiant skrydžių kryptis iki investicijų į šalies gyventojams itin aktualias sveikatos priežiūros paslaugas.

„Šiandienos posėdyje aptarėme 5-ių skirtingų sričių koncepcijas. Bene labiausiai koronaviruso sukeltas pasekmes ekonomikai suvaldyti padės investicijos į šalies pasiekiamumą oro transportu bei mums taip reikalingos inovacijos sveikatos apsaugos gerinimo srityje. Mane išties džiugina Ateities ekonomikos DNR plano pažanga: patvirtinome beveik du trečdalius planuotų koncepcijų, užtat dabar svarbu neprarasti tempo. Jei norime, kad planuotos investicijos kuo greičiau pasiektų rinką ir duotų siekiamą poveikį ekonomikai, turime ir toliau dirbti kokybiškai ir greitai, girdėdami vieni kitus“, – po posėdžio sakė jam pirmininkavusi Rūta Dapkutė-Stankevičienė.