BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ateities ekonomikos DNR: nuo mokslo potencialo stiprinimo iki verslo aplinkos gerinimo Šiaulių regione

2020-08-31

Rugpjūčio 28 d. vykusiame Ateities ekonomikos DNR Investicijų komiteto posėdyje aptarta net 13 vertinimui pateiktų koncepcijų.     

„Rengiant koncepcijas nepakanka turėti vien aiškią siekiamo rezultato viziją, reikia reaguoti į ekonominės situacijos pokyčius, atsižvelgti į aktualijas ir, svarbiausia, turėti konkretų veiklų įgyvendinimo ar verslo planą. Pavyzdžiui, posėdžio metu visi sutarėme, kad trumpinti maisto tiekimo grandinę būtina, žemės ūkiui inovacijos reikalingos, tačiau didžiausią diskusijų dalį užėmė klausimas – kokios jos turėtų būti? Tad kartu su socialiniais partneriais ir pritarėme pirmajam koncepcijoje numatytam etapui – moksliniams tyrimams, kurie padės nustatyti tolimesnes veiklas ir inovacijas, padėsiančias didinti žemės ir maisto ūkio sektoriaus atsparumą krizinėse situacijose“ – posėdžio metu priimtus sprendimus komentavo finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.