BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ateities ekonomikos DNR: patvirtintos 5 idėjos tvariai ekonomikai vystyti

2020-08-27

Rugpjūčio 21 d. vykusiame Ateities ekonomikos DNR Investicijų komiteto posėdyje aptartos aštuonios vertinimui pateiktos koncepcijos, penkioms iš jų – pritarta.

„Šiandienos posėdyje pritarėme investicijoms į inovacijas, energetinį efektyvumą bei pramonės perorientavimą į aplinkai draugiškesnius sprendimus. Kartu su socialiniais partneriais sutarėme, jog, atsižvelgiant į šiandienos aktualijas, svarbu kartu ieškoti aplinkai draugiškų verslo sprendimų, skatinant beatliekinę gamybą ir antrinį medžiagų bei gaminamų produktų panaudojimą. Biotechnologijų verslui skirta skatinimo priemonė labai aktuali siekiant Lietuvos vieno iš pagrindinių tikslų inovacijose – tapti lydere biotechnologijų srityje ir kurti naujas aukštą pridėtinę vertę generuojančias darbo vietas. Kalbėdami apie atsinaujinančių išteklių diegimą ir energetinį efektyvumą akcentavome tokių projektų svarbą nacionaliniam saugumui“, – po Komiteto posėdžio sakė jam pirmininkavusi finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.