BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ateities ekonomikos DNR: sveikatos apsaugai – aukščiausio lygio inovacijos

2020-09-24

Rugsėjo 24 d. vykusiame Ateities ekonomikos DNR Investicijų komiteto posėdyje aptartos 4 vertinimui pateiktos koncepcijos. Daugiausiai vilčių dedama į Kauno klinikų planuojamą sukurti individualizuotos (precizinės) Medicinos centrą – asmens sveikatos duomenų holomikos platformą.

„Tikrai noriu pasidžiaugti būsimomis investicijomis į Kauno klinikų individualizuotos Medicinos centro steigimą, leisiantį nuo tradicinių, visiems unifikuotų gydymo metodų pereiti prie inovatyvaus, įvairiais tyrimais ir gydymo metodais paremtą pacientų gydymą.  Tai aukščiausio lygio inovacija sveikatos sektoriuje. Įgyvendindamos šią koncepciją Kauno klinikos sukurs unikumą mūsų šalyje, kurį, labai tikiuosi, ateityje naudosime ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose“, – po posėdžio sakė jam pirmininkavusi finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.