BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija siūlo naują „Ignitis grupės“ stebėtojų tarybos sudėtį

Finansų ministerija atrinko naujus kandidatus į tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ stebėtojų tarybą – penkis nepriklausomus narius bei du Finansų ministerijos atstovus. Siūlomų kandidatų pasirinkimą lėmė jų plačios ekspertinės kompetencijos energetikos,  finansų sektoriuje, organizacijos valdymo srityse bei patirtis tarptautinėse verslo kompanijose. Finansų ministerijos siūlomoms kandidatūroms dar turi pritarti bendrovės akcininkai.

Nepriklausomi kandidatai – Alfonso Faubel, Tim Brooks bei praeitoje tarybos kadencijoje jau dirbę Bent Christensen ir Judith Buss – yra sukaupę didelę tarptautinę patirtį energetikos sektoriaus bendrovėse, ypač – atsinaujinančių išteklių energetikos srityje, Lorraine Wrafter – patyrusi organizacijų vystymo ir žmogiškųjų išteklių vadovė. Finansų ministerijos atstovais siūlomos ministerijos ekspertės Aušra Vičkačkienė ir Ingrida Muckutė.
 

Įrašų
puslapyje