BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerijoje apdovanoti geriausius mokslo darbus apie ES fondus parengę studentai, su ministerijos veikla supažindinti KITM moksleiviai

Finansų ministrė Rasa Budbergytė antradienį apdovanojo studentus – geriausių mokslo darbų apie Europos Sąjungos (ES) fondus autorius bei priėmė Kauno informacinių technologijų mokyklos (KITM) moksleivius.

Trečiąkart organizuotame konkurse savo darbus apie ES struktūrinių fondų investicijų efektyvumą pateikė 18 studentų iš įvairių Lietuvos universitetų. Konkurso laureatais tapo šeši studentai, pateikę vertingiausias įžvalgas ir išdėstę jas magistro ar bakalauro programų mokslo darbuose. Jiems įteiktos piniginės premijos, kurių bendras fondas šiemet sudarė 3000 eurų.

Finansų ministerijoje lankęsi Kauno informacinių technologijų mokyklos (KITM) moksleiviai domėjosi ministerijos veikla, viešųjų finansų valdymu, priežastimis, kodėl valstybei reikia skolintis ir kam išleidžiama daugiausiai valstybės lėšų. Moksleiviams buvo pristatyta informacija, kaip rengiamas 2017 metų valstybės biudžetas, kokios yra Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų kryptys ir galimybės, surengta finansinio raštingumo viktorina, kurioje moksleiviai parodė ne tik finansines žinias, bet ir loginį mąstymą.

 

Įrašų
puslapyje