BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ankstyvojo perspėjimo sistema – daugiau galimybių padėti verslui

Data

2020 09 21

Įvertinimas
0
3480_648ffd65b425e38838d0ea7fd96fd8a4.jpg

Siekiant padėti verslui spręsti finansinius sunkumus ir išvengti galimo nemokumo – Finansų ministerija pateikė Vyriausybei svarstyti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo projektą dėl ankstyvojo perspėjimo sistemos kūrimo (APS) verslininkams.

„Ankstyvojo perspėjimo sistemos sukūrimas ne tik ženkliai padidintų verslo, susiduriančio su finansiniais sunkumais, išsaugojimo galimybes, tačiau kartu prisidėtų kovojant su COVID–19 viruso plitimo pasekmėmis. Tai priemonė, skirta informuoti verslą apie galimas grėsmes dar iki susiduriant su negrįžtamais finansiniai sunkumais“, - sako finansų viceministrė Miglė Tuskienė.

Pritarus projektui dėl APS sistemos kūrimo, ji apimtų finansinių sunkumų patiriančių verslo subjektų identifikavimą ir informavimą apie galimą nemokumo grėsmę ir pagalbos verslui teikimą, t.y. konsultacijas, kaip išvengti tolimesnių nepageidaujamų pasekmių.