BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Apie Sanglaudos politikos ateitį diskutuojama konferencijoje Bukarešte

Data

2018 10 30

Įvertinimas
0
image1č.JPG

Šiandien finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė dalyvauja Rumunijos sostinėje Bukarešte vykstančioje aukšto lygio konferencijoje, skirtoje aptarti Sanglaudos politikos ateities klausimus. Diskutuojama kaip geriau atskleisti kiekvieno regiono potencialą, kaip derinti finansavimo galimybes, siekiant paskatinti inovacijas, bei kaip projektais siekti konkrečių rezultatų.

„Ekonomikos transformacijai ir inovacijoms būtina paraleliai judėti dviem kryptimis. Visų pirma, socialinių veiklų finansavimas turi būti daugiau orientuotas į rezultatus, būtina atsakingai vertinti tokių investicijų efektyvumą. Antra, norint matyti Europą kaip lyderę inovacijų ir naujų technologijų srityje, turime tiek pritraukti sparčiai augančias inovatyvias dideles įmones, tiek kurti draugišką aplinką ir palankią ekosistemą startuoliams. Inovacijoms būtinas didesnis lankstumas, greitesni sprendimai, lengvesnis finansavimo pasiekimas ir inovatyviam verslui palanki teisinė aplinka,“ – pažymėjo finansų viceministrė.

Ši konferencija yra šiais metais prasidėjusių derybų dėl naujos 2021–2027 m. ES daugiametės programos ir Sanglaudos politikos reglamentų dalis.