BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Atnaujinta darbo grupė smulkaus verslo sąlygų gerinimui

Data

2021 11 11

Įvertinimas
0
AdobeStock_142902196.jpeg

Finansų ministerija atnaujino tarpinstitucinę darbo grupę, skirtą su smulkiojo verslo sąlygų gerinimu susijusiems klausimams nagrinėti, ir pakvietė grupės narius aktyviai diskutuoti.

„Džiaugiamės, jog darbo grupėje dalyvaujančių institucijų ir smulkųjį verslą atstovaujančių organizacijų atstovai išreiškė palaikymą klausimus ir toliau nagrinėti bei suderintų sprendimų siekti bendrame formate. Šio pandeminio laikotarpio sąlygomis ypač svarbu susitelkti ir ieškoti visoms šalims palankiausių sprendimų. Tikimės sklandaus tolimesnio bendradarbiavimo,“ – sakė finansų viceministrė ir darbo grupės vadovė Rūta Bilkšytė.

Anot R. Bilkšytės, XVIII Vyriausybės programoje skiriamas didelis dėmesys smulkaus verslo sąlygų gerinimui, todėl pirmajame atnaujintos sudėties grupės posėdyje su suinteresuotomis institucijomis apsikeista įžvalgomis, nutarta organizuoti temines diskusijas ir ateityje.

Darbo grupę sudaro Finansų, Kultūros, Žemės ūkio, Ekonomikos ir inovacijų, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei kt. institucijų nariai.

Darbo grupė pirmą kartą suburta 2011 metais Ministro Pirmininko iniciatyva, siekiant gerinti smulkaus verslo sąlygas, socialinę ir ekonominę aplinką šalyje.

Papildomai

Smulkaus verslo administravimo tobulinimas numatytas Vyriausybės programoje bei jos Įgyvendinimo priemonių plane.

Nuo 2013 metų darbo grupės veiklą organizuoja Finansų ministerija, siekiant užtikrinti tolimesnį smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimą.