BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Atnaujintame valstybės biudžete – daugiau lėšų Lietuvos savivaldybėms

Data

2021 06 17

Įvertinimas
0
4038_c2098fe13ddf4a710ab652f8c1b9cf30.jpg

Šiandien Seime svarstomame atnaujintame 2021 m. valstybės biudžete numatoma daugiau lėšų savivaldai. Anot finansų ministrės Gintarės Skaistės, po peržiūrėto pajamų plano ir gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pajamų padidinimo į valstybės ir savivaldybių biudžetus, prognozuojamos pajamos iš šio mokesčio  į savivaldybių biudžetus didėja 141,15 mln. eurų, lyginant su gruodį patvirtintu biudžeto įstatymu.

„Atnaujinus Ekonominės raidos scenarijus savivaldybėms, lyginant su patvirtintu gruodžio mėnesį biudžetu, auga prognozuojamos pajamos savivaldai. Šios lėšos, turint omenyje iki šiol buvusią gana sudėtingą pandeminę situaciją, padės savivaldybėms greičiau atsitiesti ir laisviau planuotis savo išlaidas“, – teigė G. Skaistė.

Kovo mėnesį už 2020 m. savivaldybėms jau buvo paskirstyta 45,7 mln. eurų, šiemet didėjant GPM –papildomai numatoma dar 141,15 mln. eurų, kas užtikrins ne tik 2020 metais turėtą savivaldybių biudžetų pajamų lygį, bet ir jų augimą.

Išsamiau su savivaldybes pasieksiančiomis lėšomis susipažinti galite čia.