BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Devintojoje ES projektų kontaktų mugėje – per 400 dalyvių

Data

2015 10 02

Įvertinimas
0
NUOTRAUKA-5.jpg

Vilnius, spalio 2 d. Šiandien Vilniuje įvyko tradicinė, jau devintoji, Finansų ministerijos organizuota Europos Sąjungos fondų projektų kontaktų mugė. Renginys pritraukė daugiau nei 400 2007–2013 m. ES struktūrinių fondų finansuotų projektų vykdytojų ir 2014–2020 m. pareiškėjų bei ekonominių-socialinių partnerių.

Jau tradiciniu tapusiu renginio tikslas – stiprinti ir motyvuoti ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.

Finansų ministras Rimantas Šadžius padėkojo projektų vykdytojams už didelį įdirbį ir pasiektus rezultatus, įgyvendinant 2007–2013 m. laikotarpio projektus, taip pat už pasiruošimą, siekiant, kad 2014–2020 m. ES investicijų pradžia būtų sėkminga.

Naujuoju programavimo laikotarpiu ypač svarbi kiekvieno projekto orientacija į rezultatus bei susitelkimas ties svarbiausiais šaliai kylančiais iššūkiais. Tai leis pasiekti geresnių rezultatų, didesnės pridėtinės vertės. „Kviečiu ne tik pasidalyti planais ir svajonėmis, bet atrasti užsispyrimo ir jėgų jas įgyvendinti iki kitų metų renginio“, – linkėjo R.Šadžius.

Renginyje seminarus ir diskusijas vedė savo sričių profesionalai, tarp jų – Škotijos advokatas Euan Pirie, turintis daugiau nei 20 metų patirties viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektuose, ES struktūrinės paramos valdymo departamento direktorės pavaduotoja Rūta Dapkutė-Stankevičienė. Diskusijose dalyvavo ministerijų, įgyvendinančių institucijų atstovai, ekspertai.

Atskiroje erdvėje buvo pristatyta interaktyvi projektų ekspozicija, veikė informacinė ES struktūrinių fondų investicijas administruojančių institucijų biblioteka.

ES struktūrinės paramos valdymo departamentas
(8 5) 2199 304
esinvesticijos@finmin.lt
www.esinvesticijos.lt

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2390 022
vrs@finmin.lt
www.finmin.lrv.lt