BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


„ESminiai pokyčiai“ su Europos Sąjungos investicijomis

Data

2022 01 14

Įvertinimas
1
Baneriai-1200x628.jpg

Įvaizdiniu video klipu pagrindiniuose šalies televizijos kanaluose startuoja Finansų ministerijos inicijuota komunikacijos kampanija „Esminiai pokyčiai“ skirta Europos Sąjungos (ES) investicijoms. Ši komunikacijos kampanija truks dvejus metus ir turi du uždavinius:  parodyti per  20 metų sukauptą gerąją patirtį bei skaidrumo svarbą visuose investicijų panaudojimo etapuose.

Netrukus didžiuosiuose miestuose atsiras ir lauko reklama, kuriai buvo pasirinktas video klipe naudota frazė: „Ar matai, kaip pasaulis keičiasi?“

Šiai lauko reklamai nuspręsta panaudoti garsaus Lietuvos fotomenininko Antano Sutkaus nuotraukas darytas prieš daug metų. Tik prisimindami, kokie buvome, galime įvertinti, kokie tapome. Tik žiūrėdami atgal, galime suvokti kelią, kurį įveikėme. Toks bus ir turinio projektų didžiuosiuose naujienų portaluose bei radijuje uždavinys.

Šią vasarą žinomi Lietuvos žmonės keliaus po gerai jiems pažįstamus šalies regionus. Tikslas vis tas pats: priminti su ES investicijomis nuveiktus darbus.

ES investicijos Lietuvai aktyviai teikiamos jau nuo 1999 metų. Pradžioje tai buvo pagalba pasirengimui  narystei, nuo 2004 metų, Lietuvai tapus pilnateise ES nare, šios investicijos ženkliai padidėjo. Per šį laikotarpį buvo investuota beveik 20 milijardų eurų.

Kampanijos įgyvendinimui per dvejus metus planuojama išleisti 900 000 eurų techninės paramos lėšų.