BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Euro grupė: diskusijos, siekiant stiprinti Ekonominę ir pinigų sąjungą

Data

2019 02 11

Įvertinimas
0
AdobeStock_70992263.jpeg

Finansų ministras Vilius Šapoka šiandien dalyvauja Euro grupės posėdyje Briuselyje. Jame bus diskutuojama dėl konkrečių priemonių, skirtų Ekonominei ir pinigų sąjungai stiprinti – posėdyje bus aptarti veiksmai, rengiant biudžetinę priemonę, skirtą didinti konvergenciją ir konkurencingumą euro zonoje.

„Ši priemonė turėtų būti aiškiai apibrėžta, papildanti ir nepersidengianti su esamomis ES biudžeto programomis, skirtomis konkurencingumui ir konvergencijai skatinti, todėl posėdyje šiam klausimui skirsime nemažai dėmesio“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

Euro grupėje taip pat bus aptarti klausimai, susiję su Europos centrinio banko Vykdomosios valdybos nario atranka. Šių metų gegužės 31 d. baigiasi Peterio Praeto kadencija, o vietoje jo siūlomas Philipas Lane‘as – Airijos Centrinio banko valdytojas.