BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Euro grupė ir ECOFIN – dėmesys euro zonos šalių biudžetų vertinimams bei Bankų sąjungos užbaigimui

Data

2017 12 01

Įvertinimas
0
P032197000901-722079.jpg

Gruodžio 4-5 dienomis finansų ministras Vilius Šapoka ir viceministrė Miglė Tuskienė Briuselyje dalyvaus Euro grupės ir Europos Sąjungos (ES) Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos (ECOFIN) posėdžiuose.

Euro grupėje bus aptariami šalių narių biudžeto projektų vertinimai, Graikijos programos aktualijos bei darbo jėgai taikomos mokestinės naštos klausimai. Posėdžio metu bus renkamas Euro grupės pirmininkas. Taip pat rengiantis Euro Viršūnių susitikimui Europos Sąjungos šalių atstovai aptars Ekonominės pinigų sąjungos (EMU) gilinimo bei Bankų Sąjungos užbaigimo klausimus.

ECOFIN metu bus aptariamas Bankų sąjungos stiprinimo klausimas – pristatyta pažangos ataskaita dėl Europos indėlių draudimo sistemos, aptariamos rizikos mažinimo priemonės bei pažanga įgyvendinat veiksmų planą dėl neveiksnių paskolų. Planuojama, kad ECOFIN Taryba priims išvadas dėl „ES nebendradarbiaujančių jurisdikcijų mokesčių srityje“ sąrašo. Tai pat bus apsikeista nuomonėmis dėl 2018 m. Europos semestro įgyvendinimo.

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt
www.finmin.lrv.lt