BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Euro grupė ir ECOFIN – dėmesys Graikijai, Ekonominės ir pinigų sąjungos gilinimui bei ES biudžeto klausimams

Data

2018 02 15

Įvertinimas
1
66.jpg

Vasario 19-20 dienomis finansų ministras Vilius Šapoka Briuselyje dalyvaus Euro grupės ir Europos Sąjungos (ES) Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos (ECOFIN) posėdžiuose.

Euro grupėje bus aptariama Graikijos finansinės paramos programa, tęsiamos diskusijos, susijusios su ES Ekonominės ir pinigų sąjungos gilinimo iniciatyvomis. Taip pat svarstomas klausimas dėl Europos stabilumo mechanizmo pertvarkymo į Europos valiutos fondą.

Europos Sąjungos šalių finansų ministrai diskutuos dėl tolesnių žingsnių siekiant spartesnio Bankų Sąjungos užbaigimo.

Taip pat numatoma tvirtinti Tarybos išvadų projektą dėl 2019 m. biudžeto gairių. ES biudžeto tikslai išlieka tokie patys – augimo ir užimtumo, naujų darbo vietų kūrimo skatinimas, ES sanglaudos stiprinimas ir konkurencingumo didinimas. Atkreipiamas dėmesys ir į iššūkius, susijusius su migracija ir saugumu, bei ES išorės sienų apsaugą.