BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Euromoney konferencijoje – Fintech dėlionė Lietuvoje

Data

2018 01 16

Įvertinimas
0
Iš kairės: Nepriklausomas finansų konsultantas Richard Kemmish ir Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka.
Iš kairės: Nepriklausomas finansų konsultantas Richard Kemmish ir Lietuvos finansų ministras Vilius Šapoka.

Šiandien Vienoje vykstančioje didžiausioje Centrinės ir Rytų Europos regiono konferencijoje finansų ministras Vilius Šapoka Europos šalių ekonomikos lyderiams pristatė Lietuvos siekį tapti Fintech centru regione bei geresnių sąlygų verslui sukūrimą inicijavus bendrą trijų Baltijos šalių kapitalo rinką.

Kalbėdamas su nepriklausomu finansų konsultantu Richard Kemmish ministras pabrėžė Lietuvos potencialą panaudoti savo turimą modernią infrastruktūrą, teisinę bazę ir puikius savo srities specialistus Fintech ekosistemos plėtrai šalyje.

„Kiekviena technologinė sritis yra kaip dėlionė. Mes tiesiog sudėliojome visas savo turimas detales į vieną vietą, pažiūrėjome ko trūksta ir tas trūkstamas vietas užpildėme“, — teigė Vilius Šapoka.

Lietuva Fintech patraukli dėl savo lanksčios reguliavimo sistemos ir vieno greičiausių licencijavimo procesų tarp ES valstybių. Technologijos skatina evoliuciją finansų srityje ir leidžia įmonėms veikti efektyviau nei bet kada anksčiau.

„Euromoney“ konferencijoje pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo daugiau nei 100 valstybinio ir privataus sektoriaus finansų ekspertų.

Plačiau vaizdo įraše: čia