BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


„Europos burės“ geriausiems ES investicijų projektams

Data

2020 09 17

Įvertinimas
0
Eu.jpg

Šiandien Finansų ministerija apdovanos geriausius Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektus. Iš viso aštuonioms nominacijoms buvo pristatyta beveik 100 skirtingų projektų iš visos Lietuvos.

Jau dvyliktą kartą rengiamais „Europos burių“ apdovanojimais siekiama įvertinti ir pristatyti visuomenei didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei kuriančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Šiemet konkurse dalyvavo beveik 100 projektų iš visos Lietuvos. Iš jų net 24 atrinkti į antrąjį etapą. Šiandien speciali komisija, kurioje dirba skirtinų sričių specialistai paskelbs konkurso nugalėtojus.

Pažangiausi ir reikšmingiausi projektai bus apdovanoti aštuoniose nominacijose: už investicijas į žmogų, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už inovatyviausius sprendimus, už įdomiausią smulkaus verslo plėtrą, už inovacijų proveržį švietimo ir mokslo srityje, už inovacijas tausojant aplinką, už investicijas į atsinaujinimą bei už bendruomeniškumo skatinimą.

„ES investicijos neatpažįstamai pakeitė ir toliau keičia mūsų šalies veidą ir mūsų kasdienį gyvenimą. Ir net jei šiemet atrodo, kad Lietuva yra tokia pat kaip pernai, tereikia atsigręžti ir prisiminti, kokia ji buvo prieš penkiolika metų, ir suprasime – koks ilgas kelias nueitas. Įrodę pasauliui, kad galime daug,  dabar skirsime daugiau laiko ir investicijų savo gerovei. Svarbu ir prasminga, kad šiandien, be kita ko, bus apdovanoti  projektai, kurie rūpinasi bendruomeniškumo, savanorystės, sveikatinimo puoselėjimu.  Būtent tai mūsų šaliai duoda ilgalaikę grąžą“. – sako Finansų ministras Vilius Šapoka.