BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija paskelbė nepriklausomų narių atranką į naujos kadencijos „Ignitis grupės“ stebėtojų tarybą

Data

2021 06 15

Įvertinimas
0
AdobeStock_99809203.jpeg

73,08 proc. AB „Ignitis grupė“ akcijų valdanti Lietuvos Respublikos finansų ministerija šiandien paskelbė penkių naujų nepriklausomų narių atranką į Bendrovės stebėtojų tarybą. Atrinkti kandidatai užims šias pareigas pasibaigus dabartinei Bendrovės stebėtojų tarybos kadencijai 2021 m. rugpjūčio 29 d.

Atrinkti kandidatai turės būti patvirtinti visuotiniame Bendrovės akcininkų susirinkime.

„Ignitis grupės“ stebėtojų tarybą iš viso sudaro 7 nariai: 5 nepriklausomi nariai ir 2 Finansų ministerijos atstovai. Finansų ministerijos atstovus į kitos kadencijos Bendrovės stebėtojų tarybą, vadovaudamasi Vyriausybės nutarimu, deleguos Finansų ministerija. 

„Tikimės, kad naujieji tarybos nariai įneš svarų indėlį užtikrinant tolimesnį tvarų, bet tuo pat metu spartų bendrovės augimą. Siekiame, kad įmonių grupės ilgalaikiai tikslai būtų orientuoti į efektyvumo reguliuojamoje veikloje didinimą, akcininko ir kapitalo grąžos didinimą, žaliosios gamybos plėtrą, aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir gerosios įmonių valdysenos praktikų gerinimą", - sako finansų viceministras Gediminas Norkūnas.

Tarptautinę kandidatų atranką vykdys vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimanti agentūra „J. Friisberg and Partners International“, kartu su tinklo „Friisberg and Partners International“ partneriais.

Skelbimą apie vykdomą stebėtojų tarybos narių atranką, kuriame galime susipažinti su visais nepriklausomiems stebėtojų tarybos nariams keliamais reikalavimais galite rasti čia. Nariai bus atrinkti remiantis „Ignitis grupės“ stebėtojų tarybos kompetencijų profilyje įtvirtintais bendraisiais lūkesčiais ir kompetencijomis.

Šiuo metu nepriklausomais „Ignitis grupės“ stebėtojų tarybos nariais yra Darius Daubaras, kuris yra stebėtojų tarybos pirmininkas ir Rizikos valdymo ir veiklos etikos priežiūros komiteto narys, Skyrimo ir atlygio komitetui vadovaujanti Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė, Rizikos valdymo ir veiklos etikos priežiūros komiteto pirmininkas Andrius Pranckevičius, taip pat patirtį pasaulinėse energetikos sektoriaus bendrovėse sukaupę Bent Christensen ir Judith Buss.

Finansų ministerijos atstovėmis stebėtojų taryboje yra Skyrimo ir atlygio komiteto narė Daiva Kamarauskienė ir Audito bei Skyrimo ir atlygio komitetų narė Aušra Vičkačkienė.