BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija prisijungė prie Efektyvaus energijos vartojimo hipotekos iniciatyvos patariamosios tarybos

Data

2019 04 04

Įvertinimas
0
AdobeStock_125360308.jpeg

Finansų ministerija prisijungė prie Efektyvų energijos vartojimą kredituojančių hipotekos paskolų bandomojo projekto patariamosios tarybos.

Patariamoji taryba, kurią šiuo metu sudaro vienuolika nacionalinių, Europos ir tarptautinių institucijų, atlieka svarbų vaidmenį skatinant ir palengvinant dialogą tarp politikos formuotojų ir bankų, nekilnojamojo turto bei energetikos sektorių suinteresuotų šalių, siekiant galutinio tikslo – remti efektyvų energijos vartojimą kredituojančių hipotekos paskolų rinkos plėtrą.

„Dalyvavimas efektyvų energijos vartojimą kredituojančių hipotekos paskolų iniciatyvoje yra natūralus būdas plėtoti tvarų ir  žaliąjį finansavimą Lietuvoje. Tai yra sritis, kurioje Lietuva imasi nemažai veiksmų, formuodama politiką ir diegdama naujas finansines priemones. Šiuo metu rengiame šalies tvaraus finansavimo veiksmų planą. Be to, esame tarp pirmaujančių šalių, išleidusių Vyriausybės žaliąsias obligacijas – trečia šalis Europoje ir septinta šalis pasaulyje. Tai pirmoji Baltijos šalyse Vyriausybės vertybinių popierių emisija, kurios pritrauktos lėšos naudojamos žaliesiems projektams įgyvendinti – daugiabučiams namams modernizuoti ir jų energiniam efektyvumui didinti“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

Daugiau informacijos rasite čia.