BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerijoje – Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos atstovai

Data

2017 03 14

Įvertinimas
0
IMG_4335.JPG

Finansų ministras Vilius Šapoka šiandien susitiko su Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos nariais ir aptarė kompleksinės mokesčių pertvarkos aspektus.

Vienas pagrindinių mokesčių pertvarkos tikslų, kurį akcentavo ministras, yra pritaikyti priemones, kurios padėtų sumažinti mokesčius mažiausiai uždirbantiems asmenims ir paskatintų produktyvesnes investicijas. Susitikime su mokesčių konsultantais ministras pabrėžė, kad bus peržiūrimos įvairios šiuo metu galiojančios lengvatos ir paliktos tik tos, kurios yra socialiai teisingos ir efektyvios.

Be to, susitikime finansų ministras minėjo, kad daug dėmesio bus skiriama savanoriškam mokesčių mokėjimui – tai visuomenės finansinis švietimas, ir mokesčių procedūrų supaprastinimas (pvz. preliminarių PVM deklaracijų formavimas ir kitos paslaugos mokesčių mokėtojams). Taip pat buvo akcentuota, kad gaunama vis daugiau informacijos apie mokesčių mokėtojus iš įvairių šaltinių, todėl vengiantys mokėti mokesčius nuo šios pareigos nepasislėps.

Papildoma informacija

Šiuo metu Lietuvos mokesčių konsultantų asociacija (LMKA) vienija 30 patyrusių mokesčių srities profesionalų – praktikų, kuriems taikomas bent 5 metų profesinės patirties reikalavimas;

LMKA tikslas – teikti konstruktyvius pasiūlymus ir pastabas teisėkūros ir teisės aktų įgyvendinimo procesuose, kurie pagerintų mokestinę aplinką.

Viešųjų ryšių skyrius

[email protected]

www.finmin.lrv.lt